LEGO Disney 43248 - Kostky nálad podle filmu V hlavě 2

Potěšte děti a fanoušky filmu V hlavě 2 od 9 let stavebnicí Lego Disney Kostky nálad podle filmu V hlavě 2 z dílny studia Pixar.
EAN: 5702017583617
Kód 1: 2243248
Kód 2: 43248LEG
689 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Potěšte děti a fanoušky filmu V hlavě 2 od 9 let stavebnicí Lego Disney Kostky nálad podle filmu V hlavě 2 z dílny studia Pixar. Součástí jsou dvě sestavitelné kostky s místem pro malé poklady, devět podložek s náladami, podstavec na vystavení kostek, minipanenky Lego Disney Radost a Úzkost od Pixaru s barevnými paměťovými kuličkami odpovídajících barev a figurky Lego Disney pracovníků mysli Foremana a Margie s pracovními helmami.

  • Podstavec s kostkami měří přes 8 cm na výšku, 16 cm na šířku a 10 cm do hloubky a užijete si s ní zábavu při hraní i vystavování

  • Počet dílků: 394

Tato stavebnice je zábavný dárek pro děti, který si mohou vzít kamkoli s sebou. Model podpoří emocionální rozvoj starších dětí prostřednictvím tvořivého hraní – malí stavitelé si kostky vyzdobí a upraví podle své nálady. Stavebnici Disney od Pixaru lze kombinovat s dalšími parádními stavebnicemi Lego, včetně stavebnic z řady Lego Disney (prodávají se samostatně) a rozšířit tak hru. Děti se mohou těšit na nenáročné a intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 19,1 x 6,1 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Walt Disney
Počet dílků stavebnice: 394
Věk: Od 9 let
Načítám