Novinka
Doprava zdarma

Ravensburger GraviTrax Junior - Startovní sada: Můj svět

GraviTrax Junior je interaktivní systém kuličkové dráhy pro děti od 3 let. Ti nejmenší si staví své vlastní světy z kuličkových drah, které lze podle libosti zdobit a vytvářet tak jednotlivé tematické světy. 
EAN: 4005556270590
Kód 1: 2427059
2 689 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

GraviTrax Junior je interaktivní systém kuličkové dráhy pro děti od 3 let. Ti nejmenší si staví své vlastní světy z kuličkových drah, které lze podle libosti zdobit a vytvářet tak jednotlivé tematické světy. Děti si tak při kreativním stavění užijí mnoho zábavy.

GraviTrax Junior Startovní sada Můj svět obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli ihned začít stavět a ponořit se do tematických světů džungle, ledu, pouště a oceánu. S různými dekoračními prvky a figurkami zvířat a rostlin vyrobených z dřevěného bioplastu mohou děti od 3 let zažít zblízka 4 tematické světy, které si mohou při hře libovolně vyzdobit.

Tato XXL tematická startovní sada obsahuje 200 dílků včetně doplňků Houpačka a Kladivo, čímž nabízí neomezenou zábavu pro všechny malé fanoušky GraviTraxu. Děti si při kreativním stavění užijí mnoho zábavy.

Rozměry balení: 33,8 x 52 x 11 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 200
Věk: Od 3 let
Načítám