LEGO Harry Potter 76429 - Mluvící Moudrý klobouk

Ponořte se do stavění okouzlujícího modelu Mluvící Moudrý klobouk Jedná se o zcela první stavebnici z řady Lego Harry Potter se zvukovou kostkou, která tento model přivádí k životu.
EAN: 5702017583112
Kód 1: 2276429
Kód 2: 76429LEG
2 109 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Ponořte se do stavění okouzlujícího modelu Mluvící Moudrý klobouk Jedná se o zcela první stavebnici z řady Lego Harry Potter se zvukovou kostkou, která tento model přivádí k životu. Dotkněte se špičky Moudrého klobouku nebo si ho položte na hlavu a aktivujte tak jeho hlas. Klobouk vám sdělí, do které bradavické koleje patříte. Občas také uslyšíte píseň Mluvícího klobouku. Umístěte klobouk na podstavec na vystavení, který je zdobený erby Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru a Havraspáru.

  • Model Lego Harry Potter Mluvící Moudrýklobouk měří přes 24 cm na výšku a 19 cm v průměru

  • Počet dílků: 561

Součástí této jedinečné stavebnice Lego je také minifigurka Harryho Pottera s vlastním Mluvícím kloboukem, která výstavní model dokonale doplňuje. Udělejte radost sobě nebo tuto stavebnici kouzelnického světa darujte mamince nebo tatínkovi, kteří mají rádi svět čar a kouzel – nebo jí potěšte jiného dospělého fanoušky filmů o Harrym Potterovi.

Užijte si každý okamžik stavění s aplikací Lego Builder, která vám umožní přibližovat a otáčet modely ve 3D, sledovat svůj postup a ukládat všechny stavebnice na jednom místě. Tato stavebnice Lego Harry Potter je součástí kolekce prémiových stavebnic pro dospělé, kteří se rádi věnují kreativním projektům.

Dílky Lego splňují přísné oborové standardy, díky čemuž je lze vždy snadno spojit a pevně drží. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 38,2 x 7 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 561
Věk: Od 18 let
Načítám