LEGO ICONS 10327 - Duna: Atreides Royal Ornithopher

Hledáte dárek pro fanouška filmu Duna? Stavebnice Lego Icons Duna: Atreides Royal Ornithopher pro dospělé je to pravé!
EAN: 5702017583471
Kód 1: 2210327
Kód 2: 10327LEG
3 629 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Hledáte dárek pro fanouška filmu Duna? Stavebnice Lego Icons Duna: Atreides Royal Ornithopher pro dospělé je to pravé! Darujte tuto sadu milovníkům kinematografie nebo si dopřejte chvilky kreativity s pečlivě propracovanou replikou legendární ornitoptéry rodu Atreidů. Součástí této prémiové stavebnice je replika ornitoptéry s vyklápěcími mávajícími křídly, zatahovacím podvozkem a otevíracím kokpitem. Nechybí ani osm slavných postav z filmu: Paul Atreides, lady Jessica, Gurney Halleck, Chani, Leto Atreides, Liet Kynes, Duncan Idaho a baron Harkonnen ve své dlouhé róbě. Tuto sběratelskou repliku z kostek Lego si můžete vystavit v režimu letu nebo přistávání.

  • Model s rozloženými křídly měří přes 23 cm na výšku, 57 cm na délku a 79 cm na šířku

  • Počet dílků: 1369

Užijte si chvíle odpočinku s inspirativní řadou stavebnic Lego pro dospělé. Aplikace Lego Builder obsahuje digitální verzi návodu na stavění, který je součástí stavebnice. Aplikace Lego Builder přináší digitální verzi návodu na stavění, který je součástí této stavebnice Lego Icons. Stavebnice Lego Icons je součástí řady pokročilých modelů navržených pro dospělé. 

Kostky Lego se vyrábějí z vysoce kvalitních materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozpojování – a to již od roku 1958. Dílky Lego kladou bezpečnost a kvalitu na první místo. Proto procházejí přísnými testy, takže si můžete být jistí, že model kytice lučního kvítí je bezpečný a dostatečně robustní.

Rozměry kusového balení: 45,6 x 28,2 x 11,8 cm cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1369
Věk: Od 18 let
Načítám