LEGO DREAMZzz 71476 - Zoey a kočkosova Zian

Zažehněte jiskru dětské představivosti se stavebnicí Lego DREAMZzz Zoey a kočkosova Zian.
EAN: 5702017584225
Kód 1: 2271476
Kód 2: 71476LEG
1 039 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Zažehněte jiskru dětské představivosti se stavebnicí Lego DREAMZzz Zoey a kočkosova Zian. Stavebnice je inspirovaná televizním seriálem a je vhodná pro děti od 9 let, které se s ní vydají do Světa snů a pomohou hrdince Zoey zachránit Ziana před zlým Nočním lovcem. Děti si vychutnají dobrodružství ve Světě snů s návodem na stavění vedeným příběhem. Stavebnici se možné postavit 2 způsoby, takže se herní doba zdvojnásobí. Malí stavitelé si poskládají Ziana jako kočkosovu s křídly, kteráodletí od nočních můr, nebo kočkopáva s nádherným ocasem, se kterým nepřátele odežene. Akční stavebnici vdechnou život 3 minifigurky: Zoey, Cooper a Noční lovec s poskoky Sneakem a Snievelem. Součástí sady jsou také parádní doplňky, jako je Zoeyin luk a Cooperova létající motorka, a děti si s ní přehrají své oblíbené scény a prožijí vlastní neuvěřitelné příběhy.

Objevte další fantastické hračky pro děti z řady Lego DREAMZzz (prodávají se samostatně), se kterými se ponoří do akčního světa a setkají se s postavičkami hrdinů.

  • Model kočkosovy měří přes 20 cm na výšku, 21 cm na šířku a 20 cm do hloubky

  • Počet dílků: 437

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy. 

Rozměry kusového balení: 26 x 22 x 6,2 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 437
Věk: Od 9 let
Načítám