LEGO DREAMZzz 71472 - Izzie a její horkovzdušný balón ve tvaru narvala

Ponořte se do fantastického světa stavebnice Lego DREAMZzz Izzie a její horkovzdušný balón ve tvaru narvala.
EAN: 5702017584201
Kód 1: 2271472
Kód 2: 71472LEG
295 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Ponořte se do fantastického světa stavebnice Lego DREAMZzz Izzie a její horkovzdušný balón ve tvaru narvala. S touto sadou inspirovanou televizním seriálem Lego DREAMZzz děti od 7 let pomohou hrdince Izzie zachránit králíčka Bunchu ze spárů děsivého padoucha a postaví fantastickou figurku velryby. Tato skvělá stavebnice Lego dětem umožňuje vybrat si vlastní dobrodružství a popustit uzdu fantazii. Nabízí hned 2 varianty sestavení se spoustou funkcí, včetně otevírací tlamičky a místa uvnitř pro malé předměty, jako jsou ozdobné dílky a balónky. Malí stavitelé přemění model zvířátka na horkovzdušný balón, nebo na rychlou loďku taženou narvalem.

  • Stavebnice se skládá ze 156 dílků a v režimu horkovzdušného balónu měří přes 16 cm na výšku, 13 cm na délku a 14 cm na šířku 

Stavebnici přivádějí k životu postavičky Lego DREAMZzz, včetně hrdinky Izzie a Šklebouna.Součástí je také malá figurka králíčka Bunchu. Děti s nimi čeká spousta příběhů a postaví si vlastní snové modely. 

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy. 

Rozměry kusového balení: 14 x 19 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 156
Věk: Od 7 let
Načítám