LEGO DREAMZzz 71471 - Mateo a jeho terénní auto

Děti od 7 let se se stavebnicí Lego DREAMZzz Mateo a jeho terénní auto vydají do fantastického světa inspirovaného úžasným televizním seriálem.
EAN: 5702017584195
Kód 1: 2271471
Kód 2: 71471LEG
199 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 7 let se se stavebnicí Lego DREAMZzz Mateo a jeho terénní auto vydají do fantastického světa inspirovaného úžasným televizním seriálem. Děti postaví buginu do dun, nebo kvadrokoptéru, a s hrdinným Mateem a Z-Flekem se vydají získat nazpět kouzelné přesýpací hodiny. Tato akční stavebnice nabízí hned 2 varianty sestavení a povzbuzuje dětskou představivost. Děti se vydají na dobrodružství podle vlastní fantazie a vyberou si mezi režimem buginy, která představuje robustní terénní vůz, a režimem kvadrokoptéry, která představuje kompaktní létající stroj se supersilnými zadními motory. Stavebnici vdechují život postavy Lego DREAMZzz, včetně propracované minifigurky Matea s vystřelovačem. Nechybí ani figurky Šklebouna a Mateovaslizkého parťáka Z-Fleka, se kterými se děti vydají na vlastní snová dobrodružství.

  • Model buginy měří přes 5 cm na výšku, 12 cm na délku a 9 cm na šířku

  • Počet dílků: 94

Objevte fantastickou hračku pro děti z řady Lego DREAMZzz, se kterou se děti ponoří do Světa snů plného dobrodružství a setkají se soblíbenými postavičkami. 

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy. 

Rozměry kusového balení: 15 x 14 x 4,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 94
Věk: Od 7 let
Načítám