LEGO City 60430 - Mezihvězdná vesmírná loď

Vesmírní dobrodruzi od 6 let si mohou užívat vzrušující mezihvězdnou akci s touto futuristickou stavebnicí Lego City Mezihvězdná vesmírná loď.
EAN: 5702017588094
Kód 1: 2260430
Kód 2: 60430LEG
385 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Vesmírní dobrodruzi od 6 let si mohou užívat vzrušující mezihvězdnou akci s touto futuristickou stavebnicí Lego City Mezihvězdná vesmírná loď. Tato jednomístná vesmírná loď je sestavena pro rychlost. Děti mohou vložit herní baterii, aby se aktivovaly hlavní vyklápěcí trysky pro bleskurychlé cestování do vzdáleného vesmíru. Součástí stavebnice je také robotický dron, který se dá přestavět na jetpack pro minifigurku vesmírné posádky, která je součástí stavebnice. Vezměte fanoušky vesmíru na vzrušující dobrodružství!

  • Vesmírná loď měří přes 4 cm na výšku, 22 cm na délku a 17 cm na šířku

  • Počet dílků: 240

Stáhněte si aplikaci Lego Builder a vydejte se do nového světa stavitelské zábavy, kde si děti mohou přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat svůj pokrok. Stavebnice Lego City s vesmírnou tematikou je skvělým dárkem pro každou příležitost. Přináší realistická vozidla, propracované stavby a inspirativní postavy, které spojují fantazii s realitou pro nápadité hraní bez hranic. Děti mohou přidat tuto stavebnici k ostatním stavebnicím s vesmírnými prvky z řady Lego City (prodávané samostatně) pro ještě epičtější dobrodružství. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 240
Věk: Od 6 let
Načítám