LEGO Technic 42164 - Terénní závodní bugina

Děti od 8 let si s touto úchvatnou stavebnicí vozidla užijí pořádnou legraci. Procvičí si stavitelské dovednosti při skládání modelu Lego Technic Terénní závodní bugina – ale u stavění zábava nekončí! 
EAN: 5702017567167
Kód 1: 2242164
Kód 2: 42164LEG
319 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 8 let si s touto úchvatnou stavebnicí vozidla užijí pořádnou legraci. Procvičí si stavitelské dovednosti při skládání modelu Lego Technic Terénní závodní bugina – ale u stavění zábava nekončí! Po sestavení model otestují. Bugina se pyšní řadou autentických detailů inspirovaných skutečnými závodními buginami, jako jsou zadní tlumiče, pohyblivý 4válcový motor a posilovač řízení.

Tato stavebnice je skvělým dárkem pro děti, které milují vozidla a závodní auta.

  • Vozidlo měří přes 9 cm na výšku, 17 cm na délku a 11 cm na šířku

  • Počet dílků: 219

Stavebnice Lego Technic kombinují realistické detaily s interaktivními modely a seznámí mladé stavitele z kostek Lego se světem techniky. Malé děti se mohou těšit na zábavné stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder, ve které si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D a sledovat postup.

Dílky Lego Technic splňují ty nejpřísnější standardy a jsou konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží. Dílky Lego Technic vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.

Rozměry kusového balení: 19 x 14 x 7 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 219
Věk: Od 8 let
Načítám