LEGO 40647 - Lotosové květy

Napodobte divy přírody se stavebnicí Lego Lotosové květy. Tato Lego interpretace celosvětově uznávané květiny vyobrazuje dva lotosy v plném rozkvětu a poupě, vše v delikátních odstínech bílé a růžové s dlouhými zelenými stonky.
EAN: 5702017471549
Kód 1: 2240647
Kód 2: 40647LEG
295 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Napodobte divy přírody se stavebnicí Lego Lotosové květy. Tato Lego interpretace celosvětově uznávané květiny vyobrazuje dva lotosy v plném rozkvětu a poupě, vše v delikátních odstínech bílé a růžové s dlouhými zelenými stonky pro vystavování ve váze. Tato nádherná Lego kytice představuje skvělý dárek k narozeninám, Vánocům nebo jiné příležitosti a lze ji kombinovat s ostatními sestavitelnými květinovými sadami Lego (prodávají se samostatně). Vytvořte květinovou výstavku, která bude ozdobou každé místnosti se stavebnicí Lego Lotosové květy, navrženou pro fanoušky interierového designu a stavění z kostek Lego.

  • Každý květ lotosu se stonkem je vysoký 30 cm

  • Počet dílků: 220

Dárek k jakékoli příležitosti – Sestavitelné květiny jsou skvělý dárek pro děti nebo dospělé milovníky květin k Valentýnu nebo ke Dni matek. 

Již od roku 1958 splňují Lego součástky ty nejpřísnější standardy tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly hladké spojování a rozebírání. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy. 

Rozměry kusového balení: 14 x 19 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 220
Věk: Od 8 let
Načítám