LEGO Minecraft 21253 - Útulek pro zvířata

Stavebnice Lego Minecraft Útulek pro zvířata je všestranný dárek pro milovníky videoher a děti od 7 let.
EAN: 5702017583297
Kód 1: 2221253
Kód 2: 21253LEG
379 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Lego Minecraft Útulek pro zvířata je všestranný dárek pro milovníky videoher a děti od 7 let. Najdete v ní 6 zvířat ze světa Minecraft, o která se děti mohou starat, a vůbec poprvé se v řadě Lego Minecraft objeví postava Efe, která přináší prvek akčního hraní rolí. Stavebnice z biomu pláně se skládá ze 3 částí: Z oploceného prostoru na hraní s bránou a obydlím s truhlou plnou potravy pro zvířata, včetně kosti, mrkve a pšenice, z místa na piknik se stolkem pod stromem a z koberce, na kterém si unavená zvířátka odpočinou. Součástí je také zvířecí pečovatelka Efe a Minecraft kotě, purpurové jehně, vlčí mládě, králíček, telátko… a dokonce i malé zombie.

  • Hlavní budova měří přes 8 cm na výšku, 14 cm na šířku a 6 cm do hloubky

  • Počet dílků: 206

Tato sada Lego Minecraft představuje krásný dárek pro děti, které mají rády videohry a zvířata. Malí stavitelé se mohou těšit na hodiny hraní rolí a stavebnici je možné kombinovat s dalšími hračkami Lego Minecraft (prodávají se samostatně). S aplikací Lego Builder se můžete těšit na zábavný digitální zážitek navíc. V ní si lze přibližovat a otáčet modely ve 3D a sledovat postup. 

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a snadno z nich lze stavě. Kostky a dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 19,1 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Minecraft
Počet dílků stavebnice: 206
Věk: Od 7 let
Načítám