LEGO Classic 11035 - Tvořivé domečky

Inspirujte malé stavitele stavebnicí Lego Classic Tvořivé domečky.
EAN: 5702017583006
Kód 1: 2211035
Kód 2: 11035LEG
1 149 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Inspirujte malé stavitele stavebnicí Lego Classic Tvořivé domečky. Děti mohou stavět, kombinovat a přizpůsobovat 6 barevných domečků Lego s okny, dveřmi a doplňky. Stavebnice pomáhá rozvíjet kreativitu, soustředění a schopnosti řešit problémy a je vhodná pro děti od 4 let. Děti mohou podle jednoduchého návodu postavit 6 modelů domečků rozmanitých velikostí a tvarů. Zábavná kreativní stavebnice dětem umožnuje přidávat kostky a zvětšovat domečky a vyměňovat dveře, okna, střechy, zahrádky a spoustu dalších prvků dle libosti. Sada inspiruje malé stavitele k úpravě stylů jednotlivých modelů. Součástí je 8 tipů na stavění, které podnítí nápadité stavění podle vlastní fantazie. Pro více zábavy mohou děti postavit extra velký domek Lego ze spousty kostek, které najdou v balení.

  • Modrý domek z původních 6 modelů měří přes 15 cm na výšku, ale malí stavitelé mohou domky zvětšovat i zmenšovat dle libosti

  • Počet dílků: 850

Řada Lego Classic malým stavitelům otevírá bránu do světa neomezeného hraní a kreativního sebevyjádření a tuto stavebnici lze kombinovat se sadami 11034, 11036 a 11037 (prodávají se samostatně). Malí stavitelé mohou přibližovat, otáčet modely a sledovat pokrok pomocí aplikace Lego Builder s návodem. Hračky Lego Classic přináší spoustu nápadů a inspirace a umožňují rodičům sdílet stavitelskou zábavu a vývojové milníky s jejich dětmi.

Lego prvky splňují přísné průmyslové standardy kvality, aby bylo zajištěno, že budou konzistentní, kompatibilní a snadno se spojí. Lego Classic kostky a dílky jsou testovány tak, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 38,2 x 26,2 x 11,8 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 850
Věk: Od 4 let
Načítám