LEGO MINIFIGURES MARVEL 71039 - Minifigurky: Studio Marvel – 2. série

Fanoušci studia Marvel a děti od 5 let mohou znovu prožít akční příběhy s úchvatnou sadou Lego minifigurky: Studio Marvel v tajných baleních.
EAN: 5702017417820
Kód 1: 2271039
Kód 2: 71039LEG
85 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Fanoušci studia Marvel a děti od 5 let mohou znovu prožít akční příběhy s úchvatnou sadou Lego minifigurky: Studio Marvel v tajných baleních. Tato horlivě očekávaná řada je pokračováním 1. série ikonických postav ze seriálů studia Marvel od Disney+. Nabízejí spoustu zábavy při sbírání i hraní a vyjímají se i na výstavce. Otevřete balení s překvapením! Malí stavitelé budou s nadšením otevírat balíčky z udržitelného materiálu, které ukrývají postavy ze světa Marvel. V sadě je celkem 12 jedinečných postav: Agatha Harkness, Kate Bishop, Hawkeye, Moon Knight, pan Knight, She-Hulk, Werewolf, Goliath, Storm, Beast, Wolverine a Echo. Marvelu Každá z 12 propracovaných minifigurek Lego ze světa Marvel má alespoň 1 autentický doplněk. Jedná se o skvělý dárek pro fanoušky Lego, který přináší spoustu příležitostí k hraní.

Posbírejte celkem 12 jedinečných minifigurek, včetně Wolverina, Moon Knighta, She-Hulk a Echo. Každá postava má alespoň 1 detailní doplněk. Koho najdete ve svém dalším tajemném balení?

  • Počet dílků: 10

S těmito detailními minifigurkami Marvel mohou děti ve věku 5 a více let znovu vytvořit známé scény nebo ztvárnit vzrušující vlastní příběhy.

Stavebnice Lego byly vyráběny tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a fungovaly vždy po více než 60 let. Stavebnice Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 9 x 11 x 2 cm

 

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Marvel
Počet dílků stavebnice: 10
Věk: Od 5 let
Načítám