LEGO SONIC THE HEDGEHOG 76994 - Sonicova smyčková výzva v Green Hill Zone

Objevte jedinečnou výzvu pro fanoušky Sonica se stavebnicí Sonicova smyčková výzva v Green Hill Zone.
EAN: 5702017419527
Kód 1: 2276994
Kód 2: 76994LEG
2 309 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Objevte jedinečnou výzvu pro fanoušky Sonica se stavebnicí Sonicova smyčková výzva v Green Hill Zone. Stavebnice pro děti obsahuje Speed Sphere a vystřelovač, který Sonica vystřelí napříč dráhou na cestě záchrany zvířat ze spárů Dr. Eggmana a Badniků. Děti od 8 let bude bavit tato výzva, kdy Sonic proletí smyčkou a prstenem, aby pak porazil robota Dr. Eggmana a vypustil uvězněná zvířata. Poté bude potřebovat pomoc Amy, která při jízdě na vodním skútru líčí pasti k poražení Badniků Choppera a Newtrona. Po průletu Sonica dráhou mohou děti zpomalit a vymýšlet vlastní příběhy pro Sonicu a Amy a pečovat o zachráněná zvířata. Stavebnice obsahuje Sonica, Amy, Flickyho, Becky, Pockyho, Peckyho, Dr. Eggmana a Badniky Choppera a Newtrona o a spoustu doplňků pro hraní her rolí. 

Tato hračka je nabitá rychlou akční hrou, ale nejen to. Dává také dětem příležitost k hraní rolí, když si přehrávají misi a pečují o zachráněná zvířata.

  • Hlavní model trasy se smyčkou měří přes 21 cm na výšku, 37 cm na šířku a 19 cm do hloubky

  • Počet dílků: 802

Prozkoumejte svět Lego Sonic Dynamická akční zábava se pojí s kreativním hraním ve stavebnicích Lego Sonic the Hedgehog. Fanoušci Blue Blur mohou vytvářet scény inspirované oblíbeným Sonicovým dobrodružstvím. A jakmile nastane čas na změnu tempa, děti se budou těšit z nápaditého hraní při péči o Sonicovy zvířecí kamarády.

Aplikace Lego Builder vaše dítě provede stavitelským dobrodružstvím a nabízí nástroje k přibližování a otáčení 3D modelů, ukládání stavebnic a sledování postupu.

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 28 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Sonic
Počet dílků stavebnice: 802
Věk: Od 8 let
Načítám