LEGO SONIC THE HEDGEHOG 76993 - Sonic vs. Death Egg Robot Dr. Eggmana

Ve stavebnici Lego Sonic the Hedgehog Sonic vs. Death Egg Robot Dr. Eggmana pro děti od 8 let se děti přidají k Sonicovi na záchranné misi.
EAN: 5702017419510
Kód 1: 2276993
Kód 2: 76993LEG
1 419 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Ve stavebnici Lego Sonic the Hedgehog Sonic vs. Death Egg Robot Dr. Eggmana pro děti od 8 let se děti přidají k Sonicovi na záchranné misi. Sonicův úhlavní nepřítel Dr. Eggman a jeho pomocník Cubot unesli zvířata, která chtějí využít pro své vynálezy. Děti mohou vystřelit Sonicovu Speed Sphere a porazit Dr. Eggmana a poté prozkoumat výzkumnou stanici a získat tajné informace pro jejich příští střetnutí. Sada obsahuje 6 figurek, Sonicův akcelerační míč s katapultem a spoustu doplňků pro kreativní hry na hrdiny. Děti mohou pomocí Speed Sphere a vystřelovače zvládnout pohyb po rampě a mezi hroty. Robot Death Egg má odstranitelnou kapsli se zvířaty, která Dr. Eggman využívá jako pohon. Zvířata můžete vytlačit a zachránit, když Sonic přímo trefí Dr. Eggmana pomocí Speed Sphere.

  • Robot je 15 cm vysoký, 13 cm široký a 9 cm hluboký

  • Počet dílků: 615

Dynamická akční zábava se pojí s kreativním hraním ve stavebnicích Lego Sonic the Hedgehog. Fanoušci Blue Blur si zamilují vytváření scén inspirovaných oblíbeným Sonicovým dobrodružstvím. A jakmile nastane čas na změnu tempa, děti se mohou těšit z nápaditého hraní při péči o Sonicovy zvířecí kamarády.

Aplikace Lego Builder vaše dítě provede stavitelským dobrodružstvím a nabízí nástroje k přibližování a otáčení 3D modelů, ukládání stavebnic a sledování postupu.

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Sonic
Počet dílků stavebnice: 615
Věk: Od 8 let
Načítám