LEGO SONIC THE HEDGEHOG 76992 - Amyin ostrov na záchranu zvířat

Stavebnici Lego Sonic the Hedgehog si zvláště užijí děti od 7 let, které mají rády Sonica nebo je baví pečovat o zvířata.
EAN: 5702017419503
Kód 1: 2276992
Kód 2: 76992LEG
1 159 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnici Lego Sonic the Hedgehog si zvláště užijí děti od 7 let, které mají rády Sonica nebo je baví pečovat o zvířata. Děti mají možnost si kreativně hrát při prozkoumávání ostrova a pomoci Amy a Tailsovi s péčí o jejich zvířecí kamarády. Zažijí spoustu legrace s postavami, které se klouzají do bazénu, staví hrady z písku a baví se na kolotoči. Děti mohou použít padací most a vodopádovou past k poražení Badnika, který chce ukrást zvířata. Je tu také tajný vchod, který vede do kuchyně a ložnic, kde se děti postarají o zachráněná zvířata. Tato stavebnice obsahuje postavu Amy, Tailse, Crabmeata, Pickyho, Pockyho a Flickyho a doplňky navíc pro kreativní hraní. Dva způsoby hraní – Děti mají na výběr mezi líčením pastí k přechytávání Badnika a hraním si na péči o zvířata s Amy a Tailsem a zvířaty na ostrově.

  • Ostrov měří přes 12 cm na výšku,24 cm na šířku a 17 cm do hloubky

  • Počet dílků: 388

Dynamické akční dobrodružství se pojí s kreativním hraním ve stavebnicích Lego Sonic the Hedgehog. Fanoušci Blue Blur si zamilují vytváření scén inspirovaných oblíbeným Sonicovým dobrodružstvím. A jakmile nastane čas na změnu tempa, děti se mohou těšit z nápaditého hraní při péči o Sonicovy zvířecí kamarády.

Aplikace Lego Builder vaše dítě provede stavitelským dobrodružstvím a nabízí nástroje k přibližování a otáčení 3D modelů, ukládání stavebnic a sledování postupu.

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 22 x 8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Sonic
Počet dílků stavebnice: 388
Věk: Od 7 let
Načítám