LEGO SONIC THE HEDGEHOG 76991 - Tailsova dílna a letadlo Tornádo

Děti od 6 let si užijí vymýšlení senzačních eskapád s touto stavebnicí Lego Sonic the Hedgehog Tailsova dílna a letadlo Tornádo.
EAN: 5702017419497
Kód 1: 2276991
Kód 2: 76991LEG
915 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 6 let si užijí vymýšlení senzačních eskapád s touto stavebnicí Lego Sonic the Hedgehog Tailsova dílna a letadlo Tornádo. Je inspirována oblíbenými dobrodružstvími Sonica a dalších postav a děti si při stavění dráhy připomenou napínavá dobrodružství. Užijí si zábavu s letadlem Tornádem při sbírání kroužků a sejmutí létajícího Badnika Buzze Bombera při záchraně uneseného Cluckyho. Tato herní stavebnice je nabitá rychlou akční hrou, ale nejen to – je také navržena tak, aby podněcovala kreativní vyprávění příběhů. Po poražení Badnika si děti mohou přehrávat příběh, když Sonic a Tails vyrazí na průzkum nebo něco opravují v plně vybavené dílně, a pak relaxují s Cluckym. Děti si postaví letadlo Tornádo a dílnu a pak s letadlem posbírají, kroužky Badnika a zachrání Sonicova zvířecího kamaráda. Tato akční stavebnice obsahuje postavu Sonica, Tailse, Cluckyho, Buzz Bombera a spousta doplňků. 

  •  Dílna měří přes 9 cm na výšku, 12 cm na šířku a 9 cm do hloubky

  • Počet dílků: 376

Dynamická akční zábava se pojí s kreativním hraním ve stavebnicích Lego Sonic the Hedgehog. Fanoušci Blue Blur si zamilují vytváření scén inspirovaných oblíbeným Sonicovým dobrodružstvím. A jakmile nastane čas na změnu tempa, děti se mohou těšit z nápaditého hraní při péči o Sonicovy zvířecí kamarády.

Aplikace Lego Builder vaše dítě provede stavitelským dobrodružstvím a nabízí nástroje k přibližování a otáčení 3D modelů, ukládání stavebnic a sledování postupu.

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 22 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Sonic
Počet dílků stavebnice: 376
Věk: Od 6 let
Načítám