LEGO SONIC THE HEDGEHOG 76990 - Sonicova výzva Speed Sphere

Fanoušci Sonica od 6 let mohou zachránit situaci se stavebnicí Sonicova výzva Speed Sphere.
EAN: 5702017419480
Kód 1: 2276990
Kód 2: 76990LEG
609 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Fanoušci Sonica od 6 let mohou zachránit situaci se stavebnicí Sonicova výzva Speed Sphere. Součástí je Speed Sphere a vystřelovač, který Sonica vrhne napříč dráhou, aby porazil Moto buga Badnika a osvobodil svého kamaráda Flickyho. Děti budou nadšené z této výzvy s vystřelovačem Speed Sphere, který Sonicovi pomůže sbírat kroužky, proletět bránou a vyjet po rampě ke smaragdu chaosu. Tato hračka je nabitá rychlou akční hrou, ale nejen to – dává dětem také příležitost k hraní rolí, když pomáhají s péčí o Flickyho. Po poražení Badnika si děti mohou přehrávat příběh, když Sonic relaxuje s párkem v rohlíku a hraje na dýdžejovském pultu. Sada obsahuje Sonic the Hedgehog, legendární Badnik Motobug, Sonicova přítele Flickyho a spoustu příslušenství.

  • Katapult akcelerátoru měří přes 4 cm na výšku, 14 cm na šířku a 5 cm do hloubky

  • Počet dílků: 292

Prozkoumejte svět Lego Sonic! Dynamická akční zábava se pojí s kreativním hraním ve stavebnicích Lego Sonic the Hedgehog. Fanoušci Blue Blur mohou vytvářet scény inspirované oblíbeným Sonicovým dobrodružstvím. A jakmile nastane čas na změnu tempa, děti se mohou těšit z nápaditého hraní při péči o Sonicovy zvířecí kamarády.

Aplikace Lego Builder vaše dítě provede stavitelským dobrodružstvím a nabízí nástroje k přibližování a otáčení 3D modelů, ukládání stavebnic a sledování postupu.

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 35 x 19 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Sonic
Počet dílků stavebnice: 292
Věk: Od 6 let
Načítám