LEGO Star Wars 75368 - Robotický oblek Dartha Vadera

Seznamte děti s temnou stranou světa Lego Star Wars s tímto Robotickým oblekem Dartha Vadera z kostek na hraní a na výstavku.
EAN: 5702017462820
Kód 1: 2275368
Kód 2: 75368LEG
335 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Seznamte děti s temnou stranou světa Lego Star Wars s tímto Robotickým oblekem Dartha Vadera z kostek na hraní a na výstavku. Polohovatelný oblek má otevírací kokpit pro minifigurku Lego  Dartha Vadera, úchyt pro jeho světelný meč a svírající ruce, které udrží obří červený světelný meč. Tento sestavitelný robotický oblek má pohyblivé ruce, paže, nohy a chodidla, otevírací kokpit pro minifigurku, velký červený světelný meč a úchyt na světelný meč minifigurky Lego Dartha Vadera. 

Tento robotický oblek Lego Star Wars je skvělý dárek pro děti od 6 let a je navržen pro snadné sestavení, abyste mohli rychle začít s akční hrou. Obohaťte kreativní zážitek s aplikací Lego Builder s nástroji 3D přibližování a otáčení modelu a s možností sledování průběhu stavění a ukládání stavebnic. Tato parádní hračka sestavitelného robotického obleku je součástí série robotických obleků Lego Star Wars, do které patří také Robotický oblek Boby Fetta (2275369) a Robotický oblek stormtroopera (2275370) - prodávají se samostatně.

  • Roboti po spojení měří přes 12 cm na výšku

  • Počet dílků: 139

Pomocí aplikace Lego Builder můžou děti přibližovat a otáčet 3D digitální verzi tohoto modelu, zatímco na něm pracují. Stavebnice Lego Star Wars umožňují dětem a dospělým fanouškům Star Wars vymýšlet vlastní příběhy nebo jen vystavovat sestavitelné modely. 

Kostky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, díky čemuž umožňují snadné a pevné spojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 14 x 16 x 5 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 139
Věk: Od 6 let
Načítám