LEGO Star Wars 75363 - Mandalorianova mikrostíhačka N-1

Představte dětem stavebnice z řady Lego Star Wars se sadou Mandalorianova mikrostíhačka N-1.
EAN: 5702017421445
Kód 1: 2275363
Kód 2: 75363LEG
335 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Představte dětem stavebnice z řady Lego Star Wars se sadou Mandalorianova mikrostíhačka N-1. Tento snadno sestavitelný miniaturní model stíhačky N-1 z kostek Lego má otevřený kokpit pro minifigurku Lego Mandaloriana, místo pro figurku Lego Grogua a 2 vystřelovače. Mandalorian je vybaven blasterovou pistolí a jetpackem, takže inspiruje k akčnímu hraní. V sestavitelném modelu stíhačky N-1 je otevřený kokpit pro Mandaloriana, místo pro Grogua za kokpitem a 2 vystřelovače pro akční scénáře. Tento sestavitelný model lze kombinovat s ostatními mikrostíhačkami od Lego Star Wars (prodávají se samostatně) pro ještě více možností zábavného hraní.

  • Mikrostíhačka měří přes 3 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku

  • Počet dílků: 88

Chcete svému malému staviteli či stavitelce dopřát ještě lepší kreativní zážitek? Stáhněte aplikaci Lego Builder s nástroji pro přibližování a otáčení modelů. Stavebnice od Lego Star Wars se hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat kultovní scény ze Star Wars, vymýšlet nové příběhy nebo vystavovat modely. Již od roku 1999 vytváří Lego Group repliky kosmických lodí, vozidel, míst a postav z galaxie Star Wars. Prozkoumejte širokou řadu úžasných populárních herních stavebnic, které okouzlí fanoušky všech věkových kategorií.

Už od roku 1958 splňují kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž umožňují konzistentní a pevné spojování. Dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 14 x 12 x 5 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 88
Věk: Od 6 let
Načítám