LEGO DREAMZzz 71459 - Stáj snových stvoření

Stavebnice Lego DREAMZzz Stáj snových stvoření je inspirována televizním seriálem a zavádí děti od 8 let do kouzelného světa plného přírodních detailů a nových kamarádů, kde se setkají s bájnými stvořeními a postarají se o kouzelné květiny.
EAN: 5702017419398
Kód 1: 2271459
Kód 2: 71459LEG
1 809 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Lego DREAMZzz Stáj snových stvoření je inspirována televizním seriálem a zavádí děti od 8 let do kouzelného světa plného přírodních detailů a nových kamarádů, kde se setkají s bájnými stvořeními a postarají se o kouzelné květiny. Je plná úžasných detailů, které podnítí dětskou představivost. Děti nadchne prozkoumávání funkčního větrného mlýnu, stodoly (s otevíracími okny a vraty) a seznamování se s bájnými novými kamarády, jako jsou dvě stvoření ze Světa snů. Stavebnice umožňuje dvě varianty ke stavění. Děti mají na výběr mezi ozdobením jelena jako létajícího pegase nebo nádherného ochránce lesa. Užijí si tak dvojnásobnou dobu hraní a rozvíjení kreativity. Jelen má pohyblivou hlavu a nohy a snadno se tak přizpůsobí hraní a místo paroží mu můžete nasadit květiny ze stáje. Součástí jsou propracované minifigurky Izzie, Zoey, Coopera a paní Castillové a také Z-Fleka a 2 houbiček ze Světa snů. 

  • Stáj měří přes 18 cm na výšku, 47 cm na šířku a 12 cm do hloubky

  • Počet dílků: 681

Stavebnice obsahuje návod na stavění vedený příběhem, který je také k dispozici v digitální verzi v aplikaci Lego Builder.

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 28 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 681
Věk: Od 8 let
Načítám