LEGO DREAMZzz 71458 - Krokodýlí auto

Děti od 8 let se s touto sadou Lego DREAMZzz Krokodýlí auto vydají do Světa snů.
EAN: 5702017419381
Kód 1: 2271458
Kód 2: 71458LEG
1 359 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 8 let se s touto sadou Lego DREAMZzz Krokodýlí auto vydají do Světa snů. V duchu televizního seriálu tu děti vytvoří parádní auto, které pomůže zachránit Jaydena před děsivým Nočním lovcem. 1 stavebnice, 2 varianty ke stavění. Herní stavebnice obsahuje dvě varianty ke stavění a mnoho návodů vedených příběhem, které dětem dávají možnost zvolit si své dobrodružství a užít si dvojnásobnou dobu hraní. Mají na výběr mezi sestavením krokodýlího auta k boji proti nočním můrám a super rychlým terénním autem a mini loďkou k jejich pronásledování. V krokodýlí verzi má auto pohyblivé ruce a nohy a v přední mřížce je ukrytý vystřelovač disků, kterým děti vystřelují disky z krokodýlí tlamy. Terénní auto má otáčecí kola a sundávací střechu, abyste dovnitř mohli posadit minifigurku. Stavebnice obsahuje minifigurky Coopera, Jaydena a Nočního lovce.

Tato stavebnice je navržena pro děti od 8 let, které baví trávit hodiny stavěním samostatně nebo s kamarády.

  • Ve své největší podobě měří model přes 8 cm na výšku, 45 cm na délku a 15 cm na šířku

  • Počet dílků: 494

Stavebnice obsahuje návod na stavění vedený příběhem, který je také k dispozici v digitální verzi v aplikaci Lego Builder.

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 26 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 494
Věk: Od 8 let
Načítám