LEGO DREAMZzz 71457 - Létající kůň PEGAS

Tato stavebnice Lego DREAMZzz Létající kůň pegas vtáhne děti od 8 let přímo do akce ve Světě snů.
EAN: 5702017419374
Kód 1: 2271457
Kód 2: 71457LEG
1 159 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato stavebnice Lego DREAMZzz Létající kůň pegas vtáhne děti od 8 let přímo do akce ve Světě snů. Podobně jako v televizním seriálu se tu odehrává příběh Zoey a její záchranné mise za kamarádkou Novou, kterou unesla noční můra Susan na létajícím koni pegasovi. Návod na stavění vedený příběhem vtáhne děti do akce a podnítí jejich představivost při rozhodování o tom, co Zoey podnikne. Zoey potřebuje při záchraně Novy pomoc dětí, které jí postaví buď figurku ptáčka, nebo jí dají křídla, aby mohla pronásledovat noční můry. Tyto dvě varianty ke stavění rozvíjejí kreativitu a představivost a dopřejí dětem dvojnásobnou zábavu při hraní. Magické stvoření, fantastické detaily! Létající kůň pegas má pohyblivou hlavu, boky, kopyta a ocas, takže ho děti při hraní snadno nastaví do různých poloh. Na jeho záda můžete připojit podrobně zpracovaný trůn Krále nočních můr a Zoeyina ptáčka. Stavebnice obsahuje minifigurky Zoey, Novy a Krále nočních můr a navíc figurku Susan.

  • Ve své největší podobě měří létající kůň pegas přes 20 cm na výšku

  • Počet dílků: 482

Stavebnice obsahuje návod na stavění vedený příběhem, který je také k dispozici v digitální verzi v aplikaci Lego Builder.

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 28 x 26 x 8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 482
Věk: Od 8 let
Načítám