LEGO DREAMZzz 71456 - Želví dodávka paní Castillové

Tato stavebnice Lego DREAMZzz Želví dodávka paní Castillové vtáhne děti od 7 let přímo do dobrodružného Světa snů.
EAN: 5702017419268
Kód 1: 2271456
Kód 2: 71456LEG
1 045 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato stavebnice Lego DREAMZzz Želví dodávka paní Castillové vtáhne děti od 7 let přímo do dobrodružného Světa snů. Je inspirována napínavým televizním seriálem DREAMZzz a dává dětem na výběr ze 2 možností sestavení této parádní dodávky. V základní podobě má stavebnice Želví dodávka paní Castillové pohyblivá kola a sundávací střechu. Děti ji mohou nekonečně upravovat do 2 různých variant pomocí návodu na stavění vedeného příběhem. Želví dodávku můžete v párty stylu doplnit pohyblivým stromem, otáčecím kaktusem a otevírací truhlou s pokladem. Ve variantě ponorky má želví dodávka jako doplněk raketu a pohyblivý periskop. Varianta ponorky obsahuje také létající verzi Kočičího kaktusu, který cestuje po jejím boku. Tato různorodost podněcuje kreativitu a násobí dobu, kterou si děti užijí při stavění každé z variant. Stavebnice obsahuje minifigurky paní Castillové, Matea a Zoey a všechny můžete usadit do dodávky.

  •  Ve své největší podobě měří model přes 18 cm na výšku, 19 cm na délku a 15 cm na šířku

  • Počet dílků: 434

Stavebnice obsahuje návod na stavění vedený příběhem, který je také k dispozici v digitální verzi v aplikaci Lego Builder.

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 22 x 8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 434
Věk: Od 7 let
Načítám