LEGO DREAMZzz 71455 - Šklebostráž

Děti od 7 let se ve stavebnici Lego DREAMZzz Šklebostráž utkají s děsivou noční můrou.
EAN: 5702017419251
Kód 1: 2271455
Kód 2: 71455LEG
775 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 7 let se ve stavebnici Lego DREAMZzz Šklebostráž utkají s děsivou noční můrou. Nejdříve děti sestaví zákeřného Šklebostráže. Poté, podobně jako v akčním příběhu z televizního seriálu DREAMZzz, pomohou Mateovi a Z-Flekovi zachránit kamaráda Coopera ze zlých spárů Šklebostráže, který je se svou kořistí na cestě za Králem nočních můr. Šklebostráž má pohyblivý trup, ruce a nohy, takže ho děti snadno přizpůsobí různým scénám z příběhu. Šklebostráž má ve svém hrudníku klec na své zajatce. K záchraně Coopera ze spárů Šklebostráže si děti mohou vybrat mezi 2 možnostmi stavění. Buď Z-Fleka postaví jako mini letadlo a zaútočí na Šklebostráže přímo, nebo z něj udělají vznášející se motorku, na které ve vhodnou chvíli dohoní a zastaví Šklebostráže a zachrání Coopera. Dejte dětem na výběr a dopřejte jim dvojnásobnou porci hraní. Akční hraní podpoří minifigurky Matea a Coopera. K jejich doplňkům patří pásek, tužkové kopí a přesýpací hodiny, které jsou pro tyto postavy v televizním seriálu důležité.

  • Šklebostráž měří přes 21 cm na výšku

  • Počet dílků: 274

Stavebnice obsahuje návod na stavění vedený příběhem, který je také k dispozici v digitální verzi v aplikaci Lego Builder.

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 274
Věk: Od 7 let
Načítám