LEGO DREAMZzz 71454 - Mateo a robot Z-Flek

Tato stavebnice Lego DREAMZzz Mateo a robot Z-Flek vtáhne děti od 7 let přímo do akce ve Světě snů.
EAN: 5702017419244
Kód 1: 2271454
Kód 2: 71454LEG
435 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato stavebnice Lego DREAMZzz Mateo a robot Z-Flek vtáhne děti od 7 let přímo do akce ve Světě snů. Podobně jako v akčním příběhu z televizního seriálu DREAMZzz mohou děti proměnit Z-Fleka na parádního robota a pomoci Mateovi zachránit Jaydena, kterého unesla příšera z nočních můr. Velký robot Z-Flek má pohyblivý trup, ruce a nohy, takže ho děti snadno přizpůsobí různým scénám z příběhu. Děti mají na výběr, jestli dají Z-Flekovi blaster na ruce nebo na ramena a cíl k nácviku, nebo jetpack a helmu. Součástí stavebnice jsou propracované minifigurky Matea a Jaydena a také důležité doplňky jako je pásek, tužková hůl a přesýpací hodiny. K jejich doplňkům patří pásek, tužkovou hůl a přesýpací hodiny, které jsou pro tyto postavy v televizním seriálu důležité. Stavebnice obsahuje příšeru z nočních můr a postel, ze které příšera Jaydena unesla.

  • Robot Z-Flek měří přes 16 cm na výšku

  • Pčet dílků: 237

Stavebnice obsahuje návod na stavění vedený příběhem, který je také k dispozici v digitální verzi v aplikaci Lehgo Builder.

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 237
Věk: Od 7 let
Načítám