LEGO DREAMZzz 71453 - Izzie a králíček Bunchu

Tato stavebnice Lego DREAMZzz Izzie a králík Bunchu vtáhne děti od 7 let přímo do akce ve Světě snů.
EAN: 5702017419237
Kód 1: 2271453
435 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato stavebnice Lego DREAMZzz Izzie a králík Bunchu vtáhne děti od 7 let přímo do akce ve Světě snů. Podobně jako v napínavém příběhu z tohoto televizního seriálu pomohou děti Izzie stvořit velkou verzi jejího oblíbeného plyšáka a zachránit plyšového králíka, kterého unesl přízračný Škleboun. Velká oživlá verze Bunchu má plně pohyblivý krk, ruce a nohy, takže ho děti snadno přizpůsobí různým scénám z příběhu. Při stavění děti využijí vlastní představivost a budou postupovat podle návodu na stavění vedeného příběhem, kde si mohou vybrat, jestli dají králíčkovi kolečkové brusle a rukavice nebo včelí křídla a žihadlo. Součástí stavebnice je minifigurka Izzie a doplňky včetně brnění, meče a přesýpacích hodin. Součástí jsou také figurky Šklebouna a malého Bunchu, aby si mohly děti přehrát celý příběh. 

  • Bunchu měří přes 19 cm na výšku bez kolečkových bruslí

  • Počet dílků: 259

Stavebnice obsahuje návod na stavění vedený příběhem, který je také k dispozici v digitální verzi v aplikaci Lego Builder.

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 259
Věk: Od 7 let
Načítám