LEGO GABBY'S DOLLHOUSE 10788 - Gábinin kouzelný domek

Lego Gábinin kouzelný domek je až po střechu naplněný aktivitami a zábavou pro děti od 4 let.
EAN: 5702017424125
Kód 1: 2210788
Kód 2: 10788LEG
1 699 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Lego Gábinin kouzelný domek je až po střechu naplněný aktivitami a zábavou pro děti od 4 let. Dopřejte fanouškům seriálu z dílny DreamWorks Animation jejich vlastní domek s 8 pokoji. Spousta věcí k prozkoumání na každém patře Gábinin kouzelný domek má 8 barevných pokojů propojených posuvným výtahem. V každém pokoji čeká na děti spousta aktivit. Mohou například péct v kuchyni, projet se na skluzavce v herně, tvořit v uměleckém pokoji, hrát na klavír v hudebním pokoji, relaxovat v koupelně, zdřímnout si v ložnici nebo se vydat na střechu a rozjet párty s otáčecím tanečním parketem. Parťáky jim budou 4 oblíbené postavy ze seriálu. Děti se pobaví s minifigurkou Gábi a figurkou Pandyho Ťapky, Rybočky a Dortěte. Stavebnice obsahuje autenetické doplňky banán, třešně, dortík, hrnek, misku, lahev, nůžky, štětec, paletu, hřeben, lahvičku se šampónem, knížku, květinu, mikrofon, kytaru, saxofon a mnoho dalšího.

  • Domek měří přes 34 cm na výšku, 31 cm na šířku a 9 cm do hloubky

  • Počet dílků: 498

Tištěný obrázkový návod zobrazuje účel každého kroku stavění a aplikace Lego Builder nabízí digitální funkci přibližování a otáčení, aby si děti mohly při stavbě prohlížet model. Začátečnická kostka zajistí, aby se děti mohly rovnou pustit do stavění. Široká škála stavebnic Lego 4+ dětem otevírá bránu do světa filmových idolů, oblíbených postav a hrdinů všedního dne. Stavebnice pro děti od 4 let představují skvělý způsob, jak mohou dospělí se svými potomky sdílet zábavu a vývojové milníky při stavění.

Dílky Lego splňují přísné průmyslové standardy kvality, jsou konzistentní, kompatibilní a snadno se spojují. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 35 x 38 x 9 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Gabby's Dollhouse
Počet dílků stavebnice: 498
Věk: Od 4 let
Načítám