LEGO GABBY'S DOLLHOUSE 10787 - Zahradní párty Víly kočičky

Zaveďte fanoušky seriálu Gábinin kouzelný domek od 4 let na magické místo plné zábavy, přátel a nekonečného hraní se stavebnicí Lego Zahradní párty Víly kočičky.
EAN: 5702017424118
Kód 1: 2210787
Kód 2: 10787LEG
609 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Zaveďte fanoušky seriálu Gábinin kouzelný domek od 4 let na magické místo plné zábavy, přátel a nekonečného hraní se stavebnicí Lego Zahradní párty Víly kočičky. Dobrodružná stavebnice domku na stromě Gábi, Pandy Ťapka a Víla kočička z oblíbeného seriálu popíjí čaj v domku ve stromě, kde má Víla kočička postel a jahodové dobroty. Součástí je minipanenka Gábi a figurka Pandy Ťapky a Víly kočičky, a navíc sestavitelný domek ve stromě s postelí a dobrotami a zahradou se skluzavkou, houpačkou a kolotočem. Malí zahradníci můžou pěstovat květiny a hrát si s přáteli na skluzavce, houpačce a kolotoči. Doplňky, jako jsou jablka, zahradní konev, konvice na čaj, šálky a motýli inspirují děti k prozkoumání nápaditého hraní rolí.

  • Domek ve stromě a skluzavka měří přes 13 cm na výšku,17 cm na šířku a 11 cm do hloubky

  • Počet dílků: 130

Součástí je barevný návod na stavění v podobě příběhu a digitální aplikace LEGO Builder obsahuje intuitivní nástroje přiblížení a otáčení modelu. Stejně jako u všech stavebnic LEGO 4+ je i tu přiložená začátečnická kostka, aby se děti mohly rovnou pustit do stavění. Zábava pro celou rodinu. Stavebnice pro děti od 4 let představují ideální způsob, jak mohou dospělí sdílet zábavu při stavění se svými potomky: Ať už patří mezi dlouholeté příznivce modelů LEGO, nebo se s našimi kostkami teprve seznamují.

Dílky Lego splňují oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Gabby's Dollhouse
Počet dílků stavebnice: 130
Věk: Od 4 let
Načítám