LEGO GABBY'S DOLLHOUSE 10786 - Gábi a Rybočka na luxusní lodi

Stavebnice Lego Gábi a Rybočka na luxusní lodi pro děti od 4 let se postará o zábavu s přáteli, skvělý vzhled a luxusní drobnosti!
EAN: 5702017424101
Kód 1: 2210786
Kód 2: 10786LEG
435 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Lego Gábi a Rybočka na luxusní lodi pro děti od 4 let se postará o zábavu s přáteli, skvělý vzhled a luxusní drobnosti! Tuto krásnou herní stavebnici si zvláště zamilují fanoušci seriálu Gábinin kouzelný domek od DreamWorks Animation. Tato všestranná herní stavebnice nadchne děti, které mají rády lodě, zkrášlující proměny a kreativní hraní, a dopřeje jim nekonečné kočičí dobrodružství. Stavebnice obsahuje figurku minipanenky Gábi, figurku Rybočky, sestavitelnou loď a zkrášlující salon a navíc spoustu doplňků včetně slunečních brýlí, hvězdiček, plovací vesty, zrcátka, hřebenu, přípravků na vlasy a další paruku pro Gábi. Vydejte se na plavbu do plážového salonu. Děti vyrazí na výlet lodí do plážového salonu,kde bude Rybočka hýčkat Gábi speciální lektvary a právě vytvoří nový super účes. 

  • Loď se skluzavkou měří přes 6 cm na výšku, 15 cm na šířku a 12 cm do hloubky

  • Počet dílků: 88

Všestranná stavebnice Lego pro děti od 4 let se začátečnickou kostkou a jednoduchým stavěním rozvíjí důležité dovednosti a seznamuje děti s kreativním stavěním. Tištěný obrázkový návod zobrazuje účel každého kroku stavění a aplikace Lego Builder nabízí digitální funkci přibližování a otáčení, aby si děti mohly při stavbě prohlížet svůj model.

Široká škála stavebnic Lego 4+ otevírá dětem bránu do světa filmových idolů, oblíbených postav a hrdinů všedního dne.

Dílky Lego splňují oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 14 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Gabby's Dollhouse
Počet dílků stavebnice: 88
Věk: Od 4 let
Načítám