LEGO GABBY'S DOLLHOUSE 10785 - Zábavné pečení s Dortětem

Překvapte fanoušky seriálu Gábinin kouzelný domek od DreamWorks Animation zábavnými postavami a doplňky ve stavebnici Lego Zábavné pečení s Dortětem, která je určená pro děti od 4 let.
EAN: 5702017424095
Kód 1: 2210785
209 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Překvapte fanoušky seriálu Gábinin kouzelný domek od DreamWorks Animation zábavnými postavami a doplňky ve stavebnici Lego Zábavné pečení s Dortětem, která je určená pro děti od 4 let. Kreativní pečení v Gábinině kuchyni. Děti se přidají ke Gábi a Dortěti v kuchyni plné aktivit. Je tu mixér a ingredience, jako je smetana na šlehání, ovoce a čokoláda, a navíc kočičí trouba. Velký patrový dort má otáčecí horní díl, aby ho děti mohly ozdobit sladkostmi jako je poleva, ovoce, čokoláda a 2 zlaté hvězdy. Sada obsahuje minifigurku panenky Gabby, postavičku Kuchi, minikuchyňku s mísou a přísadami a obří košíček s otočným vrškem na polevu. Ve fascinující pekárně Kuchi si děti zamilují předvádění nápaditých příběhů s ingrediencemi k míchání, troubou na vaření pro kočky a obřím košíčkem na polevu.

  • Velký košíček měří přes 6 cm na výšku, 6,5 cm na šířku a 6,5 ​​cm do hloubky. Tento model můžete otevřít a uložit do něj veškeré příslušenství sady.

  • Počet dílků: 58

Se začátečnickou kostkou základny dortu děti zažijí radost z kreativního stavění. A po dni hraní můžete všechny doplňky uložit do velkého dortíku, kde je příště zase najdete.

Součástí krabice je barevný obrázkový návod a aplikace Lego Builder umožňuje intuitivní přibližování a otáčení. Stavebnice pro děti od 4 let představují ideální způsob, jak mohou dospělí sdílet zábavu při stavění se svými potomky: Ať už patří mezi dlouholeté příznivce modelů LEGO, nebo se s našimi kostkami teprve seznamují.

Dílky Lego splňují oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 14 x 16 x 4,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Gabby's Dollhouse
Počet dílků stavebnice: 58
Věk: Od 4 let
Načítám