Novinka
Doprava zdarma

Dvěděti Miniatura domečku - Dům Anniny růžové melodie

Zapojte svůj výtvarný, stavitelský cit a poznejte úchvatný svět detailů a miniatur.
EAN: 6927296403459
Kód 1: 2DM035
1 261 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Zapojte svůj výtvarný, stavitelský cit a poznejte úchvatný svět detailů a miniatur. Jedinečné stavebnice v podobě domků, ulic či útulných příbytků nabízí příjemné chvíle při sestavování, lepení či jejich úpravě, kdy ve výsledku můžete hotovým kouskem zkrášlit zákoutí svého pokoje. Každá stavebnice je dodávána v rozloženém stavu a vybavena osvětlením. V balení spolu se všemi součástmi a podrobným návodem naleznete i příslušenství k sestavení. Miniatury jsou určeny dětem od 14 let. 

Hlavní vlastnosti:

  • Rozvíjí motoriku, představivost a trpělivost

  • Stavebnice včetně příslušenství k sestavení (lepidlo, pravítko, pinzeta...)

  • LED osvětlení (2x AA baterie nejsou součástí balení)

Parametry:

  • Rozměry modelu: 28 x 18,5 x 15,8 cm

  • Rozměry balení: 32,5 x 5,5 x 21 cm

  • Váha: 0,87 kg

  • Materiál: dřevo, papír, látka

  • Baterie: 2x AA (nejsou součástí balení)

  • Věk: 14+

Česká rodinná společnost Dvěděti.cz vznikla roku 2010, hlavní myšlenkou bylo pomoci rodičům obohatit dětský svět o smysluplné dřevěné hračky. Zakladatelé Radim a Marie se s obrovskou chutí a odevzdáním srdcí vrhli do rodinného projektu, díky podané ruce ostatních hračkářů se jim podařilo v online světě přiblížit českým a slovenským zákazníkům nejen místní, ale především renomované evropské výrobce. Díky velkému zájmu zákazníků o tyto kvalitní produkty se tak firma Dvěděti.cz stala hrdým výhradním dovozcem a distributorem britských, francouzských, německých a dalších značek pro český a slovenský trh. Později vytvořili i svou vlastní značku Dvěděti.

Nabízí více než 10.000 druhů aktivních položek, převážně dřevěných hraček, jako jsou edukativní a motorické hračky pro nejmenší, chodítka a odrážedla, kostky a stavebnice, domečky pro panenky, kočárky a panenky, prodejní stánky, auta a vláčkodráhy, kreativní hry a školní pomůcky, puzzle a 3D puzzle, modely zvířátek a plyšové hračky, venkovní vybavení hřišť a mnoho dalšího. Nabízené produkty jsou vybírány s důrazem na vysokou kvalitu, bezpečnost, ekologii a udržitelnost.

Balení: 1 ks
Věk: Od 14 let
Načítám