LEGO INDIANA JONES 77013 - Útěk ze ztracené hrobky

Děti si užijí scénu z filmu Dobyvatelé ztracené archy s interaktivní stavebnicí Lego Indiana Jones Útěk ze ztracené hrobky.
EAN: 5702017190464
Kód 1: 2277013
865 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti si užijí scénu z filmu Dobyvatelé ztracené archy s interaktivní stavebnicí Lego Indiana Jones Útěk ze ztracené hrobky.  Tato sada je skvělým dárkem pro děti od 8 let a nechybí v ní chrám se dvěma sochami, tajný průchod, mumie a hadi na zemi i v mezerách ve zdech. Znovu prožijte kouzlo filmů s Indiana Jonesem. V této stavebnici najdete 4 minifigurky: Indiana Jonese s jeho proslulým kloboukem a bičem, Marion Ravenwoodovou, Sallaha a mumii a k tomu navíc  Archu úmluvy. Můžete si tak přehrávat slavnouscénu s útěkem z kultovního filmu Dobyvatelé ztracené archy. Socha Anubise se může převrhnout a prorazit zeď, aby odhalila skrytý průchod, kterým se vynoří mumie, což prchajícímu Indiana Jonesovi způsobí ohromný strach.

  • Sada je 16 cm vysoká, 22 cm široká a 21 cm hluboká

  • Počet dílků: 600

Stavebnice Lego Indiana Jones dospělým umožní svým dětem představit odkaz Indiana Jonese a jeho dobrodružství v prvních třech filmech série. Mohou se těšit na společné zábavné stavění a hraní se spoustou aut, letounů a chrámů. 

Lego kostky jsou znovu a znovu pevně spojeny a snadno oddělovány již více než 60 let. Stavebnice Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 28 x 26 x 10 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Indiana Jones
Počet dílků stavebnice: 600
Věk: Od 8 let
Načítám