LEGO INDIANA JONES 77012 - Honička s letounem

Stavebnice Honička s letounem od Lego Indiana Jones dětem od 8 let přinese hodiny kreativního hraní.
EAN: 5702017190457
Kód 1: 2277012
715 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Honička s letounem od Lego Indiana Jones dětem od 8 let přinese hodiny kreativního hraní. Součástí sady je úžasný letoun s vrtulí, 2 vystřelovači a odnímatelnými křídly a parádní vintage kabriolet, ve kterém se vzadu skrývá truhla s deštníkem a zbraní. Znovu prožijte kouzlo filmů s Indiana Jonesem! Součástí stavebnice jsou tři minifigurky: Indiana Jones se svým slavným bičem, jeho otec profesor Henry Jones Sr. s deníkem a pilot letounu. Děti si s nimi mohou znovu přehrávat slavnou honičku z filmu Indiana Jones a poslední křížová výprava. Stíhací letoun má vrtuli, dva vystřelovače a odnímatelná křídla. A kufr v zadní části otevřeného džípu obsahuje deštník a pistoli.

  • Sada je 5 cm vysoká, 13 cm dlouhá a 6 cm široká

  • Počet dílků: 387

Stavebnice inspirující k napínavým dobrodružstvím! Stavebnice Lego Indiana Jones dospělým umožní svým dětem představit odkaz Indiana Jonese a jeho odvážná dobrodružství v prvních třech filmech série. Mohou se těšit na společné zábavné stavění a hraní se spoustou aut, letounů a chrámů.

Lego kostky jsou znovu a znovu pevně spojeny a snadno oddělovány již více než 60 let. Stavebnice Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 22 x 26 x 8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Indiana Jones
Počet dílků stavebnice: 387
Věk: Od 8 let
Načítám