LEGO Harry Potter 76421 - Domácí skřítek Dobby

Potěšte fanoušky Harryho Pottera zcela prvním modelem Domácího skřítka Dobbyho z kostek Lego. 
EAN: 5702017462455
Kód 1: 2276421
Kód 2: 76421LEG
609 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Potěšte fanoušky Harryho Pottera zcela prvním modelem Domácího skřítka Dobbyho z kostek Lego. Kostičková verze této nezapomenutelné postavy má polohovatelnou hlavu pro různé vzhledy a pohyblivé končetiny, aby Dobby mohl držet ikonické předměty, které jsou součástí stavebnice. Nechybí detailní sestavitelný model ponožky Harryho Pottera s deníkem Toma Raddla, díky němuž Harry Dobbyho osvobodil, a „létající“ pudinkový dort tety Petunie, který fandům připomene klasické scény.

Sběratelský model na výstavku! Figurku Dobbyho lze umístit na sestavitelný podstavec se jmenovkou a vytvořit tak výstavní kousek, který upoutá pozornost každého návštěvníka.

  • Sestavitelný výstavní model Domácího skřítka Dobbyho měří přes 19 cm na výšku, 12 cm na šířku a 10 cm do hloubky a bude kouzelným dárkem pro děti od 8 let a sběratele předmětů ze světa Harryho Pottera.

  • Počet dílků: 403

Malé děti se mohou těšit na nenáročné a intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder. Proveďte děti na jejich příštím stavitelském dobrodružství s pomocí intuitivní aplikace s návodem Lego Builder. Umožní jim ukládat si stavebnice, sledovat postup a přibližovat a otáčet modely ve 3D, zatímco na nich pracují. Sběratelská řada stavebnic Lego Harry Potter přináší všem malým kouzelníkům, čarodějkám i mudlům oblíbené postavy, známá místa a množství čarovných dobrodružství na motivy filmové série.

Kostky a dílky Lego splňují neúprosné oborové standardy, takže umožňují jednoduché a bezpečné spojování. Dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 403
Věk: Od 8 let
Načítám