LEGO Ninjago 71779 - Lloydův dračí Spinjitzu útok

Akční stavebnice Lloydův dračí Spinjitzu útok umožní dětem od 6 let trénovat svého hrdinu a pomoci mu zdokonalit se v umění Spinjitzu poháněném dračí silou.
EAN: 5702017412986
Kód 1: 2271779
Kód 2: 71779LEG
209 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Akční stavebnice Lloydův dračí Spinjitzu útok umožní dětem od 6 let trénovat svého hrdinu a pomoci mu zdokonalit se v umění Spinjitzu poháněném dračí silou. Stavebnice se spinnerem dětem zaručí neomezené herní možnosti. Čekají je hodiny plné zábavy při překonávání překážek ve Velkém lese – ať už v jednom nebo s kamarády. Pomozte nindžovi zdokonalit se v umění Spinjitzu. Děti mohou Dračího Lloyda umístit do spinneru se 3 exkluzivními zelenými dílky dračí síly, roztočit ho a sledovat, jak se rychle točí. Jeho úkolem je vyhnout se překážkám s ostny, porazit císařského droida a vzít z mísy sběratelské energetické jádro zlatého draka. Nechybí ani zelený prvek dračí síly – děti mohou posbírat další 4 v různých barvách díky dalším stavebnicím Ninjago.

Prohlédněte si další dvě akční hračky Ninjago: Kaiův dračí Spinjitzu útok (71777) a Nyin dračí Spinjitzu útok (71778).

  • Spinner měří přes 5 cm na výšku, 8 cm na délku a 17 cm na šířku

  • Počet dílků: 56

Proveďte děti na jejich příštím stavitelském dobrodružství intuitivní aplikací s návodem Lego Builder. Umožní jim ukládat si stavebnice, sledovat postup a přibližovat a otáčet modely ve 3D, zatímco na nich pracují.

Kostky Lego jsou už více než šest desetiletí vyráběny tak, aby je bylo možné vždy snadno spojovat. Stavebnice Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 21 x 20 x 5 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 56
Věk: Od 6 let
Načítám