LEGO Ninjago 71778 - Nyin dračí Spinjitzu útok

Akční stavebnice Nyin dračí Spinjitzu útok umožní dětem od 6 let trénovat svou hrdinku a pomoci jí zdokonalit se v umění Spinjitzu poháněném dračí silou.
EAN: 5702017412979
Kód 1: 2271778
Kód 2: 71778LEG
209 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Akční stavebnice Nyin dračí Spinjitzu útok umožní dětem od 6 let trénovat svou hrdinku a pomoci jí zdokonalit se v umění Spinjitzu poháněném dračí silou. Stavebnice se spinnerem dětem zaručí neomezené herní možnosti. Čekají je hodiny plné zábavy při překonávání vodní překážky – ať už v jednom nebo s kamarády. Pomozte nindžovi zdokonalit se v umění Spinjitzu. Děti mohou Dračí Nyu umístit do spinneru se 3 exkluzivními dílky dračí síly, potlačit spinner dopředu a sledovat, jak se pohybuje. Jejím úkolem je vyhnout se vodním překážkám, podrobit si císařského droida s holí a vzít z mísy sběratelské energetické jádro zlatého draka. Nechybí ani modrý prvek dračí síly – děti mohou posbírat další 4 v různých barvách díky dalším stavebnicím Ninjago.

Prohlédněte si další dvě akční hračky Ninjago: Kaiův dračí Spinjitzu útok (71777) a Lloydův dračí Spinjitzu útok (71779).

  • Spinner měří přes 5 cm na výšku, 7 cm na délku a 9 cm na šířku 

  • Počet dílků: 57

Proveďte děti na jejich příštím stavitelském dobrodružství intuitivní aplikací s návodem Lego Builder. Umožní jim ukládat si stavebnice, sledovat postup a přibližovat a otáčet modely ve 3D, zatímco na nich pracují.

Kostky Legojsou už více než šest desetiletí vyráběny tak, aby je bylo možné vždy snadno spojovat. Stavebnice Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 21 x 20 x 5 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 57
Věk: Od 6 let
Načítám