LEGO Ninjago 71777 - Kaiův dračí Spinjitzu útok

Akční stavebnice Kaiův dračí Spinjitzu útok umožní dětem od 6 let trénovat svého hrdinu a pomoci mu zdokonalit se v umění Spinjitzu poháněném dračí silou.
EAN: 5702017412863
Kód 1: 2271777
Kód 2: 71777LEG
209 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Akční stavebnice Kaiův dračí Spinjitzu útok umožní dětem od 6 let trénovat svého hrdinu a pomoci mu zdokonalit se v umění Spinjitzu poháněném dračí silou. Stavebnice se saltem dětem zaručí nekonečnou zábavu. Čekají je hodiny plné parádních triků při překonávání překážek – ať už v jednom nebo s kamarády. Pomozte nindžovi zdokonalit se v umění Spinjitzu. Děti mohou Dračího Kaie umístit do spinneru, udeřit do jedné z jeho rukou a sledovat jeho úžasné salto vzad. Jeho úkolem je vyhýbat se ohnivým překážkám, zvítězit nad figurkou císařského droida a sebrat sběratelské energetické jádro zlatého draka z hořícího držáku z kostek. Nechybí ani oranžový prvek dračí síly – děti mohou posbírat další 4 v různých barvách díky dalším stavebnicím Ninjago.

Prohlédněte si další dvě interaktivní akční hračky Ninjago: Nyin dračí Spinjitzu útok (71778) a Lloydův dračí Spinjitzu útok (71779).

  • Hračka měří přes 5 cm na výšku, 8 cm na délku a 9 cm na šířku

  • Počet dílků: 72

Proveďte děti na jejich příštím stavitelském dobrodružství intuitivní aplikací s návodem Lego Builder. Umožní jim ukládat si stavebnice, sledovat postup a přibližovat a otáčet modely ve 3D, zatímco na nich pracují.

Kostky Lego jsou už více než šest desetiletí vyráběny tak, aby je bylo možné vždy snadno spojovat. Stavebnice Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 21 x 20 x 5 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 72
Věk: Od 6 let
Načítám