LEGO City 60398 - Rodinný dům a elektromobil

Součástí stavebnice Lego City Rodinný dům a elektromobil jsou kombinovatelné moduly pokojů, včetně zimní zahrady s jídelnou, kuchyně, dvou pokojů a koupelny.
EAN: 5702017462363
Kód 1: 2260398
Kód 2: 60398LEG
1 159 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Součástí stavebnice Lego City Rodinný dům a elektromobil jsou kombinovatelné moduly pokojů, včetně zimní zahrady s jídelnou, kuchyně, dvou pokojů a koupelny. Najdete v ní dokonce i model dobíjecí stanice pro elektromobil, solární panely a Lego Křižovatku, pomocí níž můžete stavebnici spojovat s dalšími z řady Lego City. Přidejte tři minifigurky a figurku štěněte a můžete se pustit do hodin nápadité zábavy. Děti mohou moduly vyměňovat a upravit tak dům podle sebe, navíc lze otevřít střechu pro snadný přístup k propracovanému interiéru. Mezi doplňky patří konev na zalévání, fotbalová branka, fotbalový míč a 2 pánve.

  • Dům měří přes 17 cm na výšku, 19 cm na šířku a 16 cm do hloubky

  • Elektromobil pak má 4 cm na výšku, 10 cm na délku a 4 cm na šířku

  • Počet dílků: 462

Stavebnice obsahuje interaktivní digitální návod na stavění. Děti si užijí spoustu legrace přistavění podle obrázkového návodu nebo si mohou stáhnout aplikaci Lego Builder a vychutnat si pohlcující stavitelský zážitek. Aplikace dětem umožňuje prohlížet si modely ve 3D během stavění. Navíc díky ní mohou sledovat svůj postup stavění, prozkoumávat a ukládat virtuální stavebnice. Stavebnice Lego City nabízí dětem nespočet herních možností díky propracovaným a realistickým modelům budov, vozidel a inspirativním postavám, se kterými se každodenní aktivity promění v zábavu.

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego nekompromisní oborové standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 28 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 462
Věk: Od 6 let
Načítám