LEGO City 60368 - Arktická průzkumná loď

S modelem Lego City Arktická průzkumná loď se můžete těšit na nekonečná zábavná dobrodružství.
EAN: 5702017416281
Kód 1: 2260368
Kód 2: 60368LEG
3 355 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

S modelem Lego City Arktická průzkumná loď se můžete těšit na nekonečná zábavná dobrodružství. Tato obří plovoucí loď nabízí plno propracovaných detailů pro nápaditá průzkumná dobrodružství. Součástí prémiové stavebnice je také helikoptéra, člun, dálkově ovládaná ponorka, vrak vikingské lodi, truhla s pokladem, 7 minifigurek a figurka kosatky. Děti mohou plout s lodí na vodě a nasadit dálkově ovládanou ponorku pomocí teleskopického ramene jeřábu na lodi. Mezi doplňky Lego v této stavebnici najdete notebook, vysílačku, fotoaparát, klíč, dalekohled, injekci, 2 hrníčky a vikingskou sekeru, štít a helmu.

  • Arktická průzkumná loď měří přes 19 cm na výšku, 71 cm na délku a 17 cm na šířku

  • Počet dílků: 815

Aplikace Lego Builder malé stavitele provede tvůrčím dobrodružstvím a nabídne jim nástroje k přibližování a otáčení 3D modelů, navíc mohou sledovat postup stavění a prozkoumávat a ukládat virtuální stavebnice. Děti vyrůstají obklopené úžasnými vozidly a stroji. Stavebnice z řady Lego City jim umožní prozkoumat je pěkně zblízka díky realistickým modelům a zábavným postavám, které inspirují k otevřenému, kreativnímu hraní. Zkombinujte tuto stavebnici s dalšími modely Lego City pro ještě více zábavy. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 58 x 38 x 12 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 815
Věk: Od 7 let
Načítám