LEGO Harry Potter 76406 - Maďarský trnoocasý drak

Stavebnice Lego Harry Potter Maďarský trnoocasý drak umožňuje fanouškům filmů z prostředí světa čar a kouzel postavit a vystavit si model jednoho z nejobávanějších draků v historii kouzel.
EAN: 5702017189970
Kód 1: 2276406
Kód 2: 76406LEG
1 089 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Lego Harry Potter Maďarský trnoocasý drak umožňuje fanouškům filmů z prostředí světa čar a kouzel postavit a vystavit si model jednoho z nejobávanějších draků v historii kouzel. Tato replika legendárního oheň plivajícího stvoření je určena čarodějkám, kouzelníkům a mudlům starším 10 let. Sestavitelný model draka s mávajícími křídly Model maďarského trnoocasáho draka z kostek s černými šupinami, špičatým ocasem a ohnivým dechem. Toto ikonické stvoření představuje nejen jedinečný výstavní kousek, ale umožňuje dětem s modelem také létat. Klička na zadní straně slouží k ovládání mechanismu, který pohybuje křídly s rozpětím 40 cm nahoru a dolů.

  • S rozpětím křídel 40 cm a maximální délkou přes 48 cm tento realistický mechanický model zaručeně zaujme

  • Počet dílků: 671

Bezplatná aplikace Lego s návody dětem umožňuje si model během stavění nejrůzněji zobrazovat, přibližovat a otáčet. Rozsáhlá řada stavebnic Lego Harry Potter přináší všem malým kouzelníkům, čarodějkám i mudlům oblíbené postavy, známá místa a množství čarovných dobrodružství na motivy filmové série.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 671
Věk: Od 10 let
Načítám