Dvěděti Dřevěné kostky - Farma

Dokážeš složit všechny zvířátka? Devět dřevěných kostek vytváří šest různých ilustrací.
EAN: 0745604338080
Kód 1: 2D33808
253 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dokážeš složit všechny zvířátka? Devět dřevěných kostek vytváří šest různých ilustrací. Otočte každou kostkou a vytvořte obrázek, nebo je smíchejte a vytvořte ještě neviděné tvory! Každý kus robustní dřevěné skládačky je přesně dimenzován, aby usnadnil zvedání, uchopení a zkoumání v malých rukách. Produkt pomáhá rozvíjet obratnost a soustředění. Kompaktní rozměry zajišťují, že je tato hra užitečným společníkem jak doma, tak i na cestách! 

Hlavní vlastnosti:

  • Rozvíjí jemnou motoriku dětí

  • Zlepšuje obratnost a koncentraci

  • Vhodné i na cesty

Parametry:

  • Materiál: FSC dřevo

  • Obsahuje: 9 dílů

  • Rozměry kostek: 4,5 x 4,5 cm

  • Rozměry balení: 19,8 x 19,8 x 5,5 cm

  • Váha: 1,05 kg

  • Věk: 12m+

Česká rodinná společnost Dvěděti.cz vznikla roku 2010, hlavní myšlenkou bylo pomoci rodičům obohatit dětský svět o smysluplné dřevěné hračky. Zakladatelé Radim a Marie se s obrovskou chutí a odevzdáním srdcí vrhli do rodinného projektu, díky podané ruce ostatních hračkářů se jim podařilo v online světě přiblížit českým a slovenským zákazníkům nejen místní, ale především renomované evropské výrobce. Díky velkému zájmu zákazníků o tyto kvalitní produkty se tak firma Dvěděti.cz stala hrdým výhradním dovozcem a distributorem britských, francouzských, německých a dalších značek pro český a slovenský trh. Později vytvořili i svou vlastní značku Dvěděti.

Nabízí více než 10.000 druhů aktivních položek, převážně dřevěných hraček, jako jsou edukativní a motorické hračky pro nejmenší, chodítka a odrážedla, kostky a stavebnice, domečky pro panenky, kočárky a panenky, prodejní stánky, auta a vláčkodráhy, kreativní hry a školní pomůcky, puzzle a 3D puzzle, modely zvířátek a plyšové hračky, venkovní vybavení hřišť a mnoho dalšího. Nabízené produkty jsou vybírány s důrazem na vysokou kvalitu, bezpečnost, ekologii a udržitelnost.

 

Balení: 1 ks
Motiv: Zvířata
Počet dílků: 2 - 9 dílků
Počet dílků stavebnice: 9
Typ puzzle: Dřevěné, Obrázkové kostky
Věk: Od 12 měsíců
Načítám