LEGO Harry Potter 76412 - Zástava Mrzimoru

Děti mohou všem ukázat svou loajalitu k Mrzimoru s touto zástavou Lego Harry Potter.
EAN: 5702017413167
Kód 1: 2276412
Kód 2: 76412LEG
715 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Děti mohou všem ukázat svou loajalitu k Mrzimoru s touto zástavou Lego Harry Potter. Zdobí ji erb Mrzimoru a je dodávána s prvkem k zavěšení na zeď. Model z kostek lze otevřít, a odhalit tak detailní společenskou místnost s pohárem Helgy z Mrzimoru, dýní, sestavitelnou truhlou a stolem s jídlem. Posuvná zadní deska vytváří kouzelné 3D efekty, včetně mandragory vykukující za závěsem a hrabáka, který krade peníze za barelem.

Součástí stavebnice jsou minifigurky Cedrica Diggoryho, Susan Bonesové a Hannah Abbottové s doplňky. Snadná přeprava Tato kompaktní stavebnice v podobě jednoho ze čtyř sběratelských modelů zástav bradavických kolejí skvěle poslouží jako dárek pro děti od 9 let.

  • Složený banner měří přes 20 cm na výšku, 13 cm na šířku a 3 cm do hloubky

  • Počet dílků: 313

Objevte intuitivní návody na stavění v aplikaci Lego Builder, které dětem umožňují přibližovat a otáčet 3D pohledy na modely, sledovat jejich stavění a ukládat sady, když si vyvíjejí nové dovednosti. 

4 prapory domů v Bradavicích, které můžete sbírat: Vaše dítě může přidat do své sbírky prapor domu Gryffindor (76409), prapor domu Zmijozel (76410) a prapor domu Ravenclaw (76411).

Lego stavebnice splňují přísné průmyslové standardy kvality, takže do sebe bez námahy zapadají a vytvářejí robustní modely. Lego prvky procházejí všemi myslitelnými testy, aby bylo zajištěno, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 313
Věk: Od 9 let
Načítám