LEGO Harry Potter 76409 - Zástava Nebelvíru

Se zástavou Nebelvíru z kostek Lego mohou fanoušci Harryho Pottera všem ukázat, že jejich loajalita patří Nebelvíru.
EAN: 5702017413136
Kód 1: 2276409
Kód 2: 76409LEG
715 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Se zástavou Nebelvíru z kostek Lego mohou fanoušci Harryho Pottera všem ukázat, že jejich loajalita patří Nebelvíru. Parádní dárek pro děti od 9 let obsahuje dílek s nebelvírským erbem a prvkem k zavěšení na zeď. Zástavu lze také otevřít, abyste odhalili okouzlující verzi společenské místnosti Nebelvíru s autentickými detaily, včetně krbu, křesel a šachovnice. Posuvná zadní deska vytváří kouzelné 3D efekty, včetně obrazu Siriuse Blacka zjevujícího se v ohni a trofeje, která ukazuje první nebo čtvrté místo.

Tato kompaktní stavebnice je jedním ze čtyř sběratelských modelů bradavických zástav. Součástí jsou minifigurky Harryho Pottera, Angeliny Johnsonové a Nevilla Longbottoma, a navíc nechybí ani Zlatonka a Nebelvírův meč pro hraní bezpočtu příběhů.

  • Složený banner měří přes 20 cm na výšku, 13 cm na šířku a 3 cm do hloubky

  • Počet dílků: 285

Aplikace Lego Builder vezme vaše dítě na intuitivní stavební dobrodružství. Vaše dítě může ukládat sady, sledovat jejich stavění a přibližovat a otáčet 3D pohledy na modely, jak se staví. 

4 prapory domu Bradavic, které můžete sbírat: Vaše dítě může do své sbírky přidat prapor domu Zmijozel (76410), prapor domu Ravenclaw (76411) a prapor domu Mrzimor (76412).

Lego prvky splňují přísné průmyslové standardy kvality, takže se pokaždé pevně spojí. Lego kostky a dílky jsou testovány tak, aby bylo zajištěno, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 19 x 26 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 285
Věk: Od 9 let
Načítám