LEGO Technic 42149 - Monster Jam Dragon

Děti od 7 let, které milují show monster trucků Monster Jam, budou z natahovacího vozidla Monster Jam Dragon od Lego Technic naprosto nadšené.
EAN: 5702017400099
Kód 1: 2242149
Kód 2: 42149LEG
379 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 7 let, které milují show monster trucků Monster Jam, budou z natahovacího vozidla Monster Jam Dragon od Lego Technic naprosto nadšené. Pyšní se dračími detaily, jako jsou ostny a rohy, a autentickým designovým zpracováním a barvami. Malí milovníci akce si tak budou moci přehrávat oblíbené vzrušující scény z arény Monster Jam. Model 2v1 pro ještě více zábavy Jakmile děti dostanou chuť na změnu, mohou si monster truck 2v1 přestavět na krokodýlí buginu. Natahovací motor malým závodníkům umožní závodit a předvádět triky, které znají z arény Monster Jam.

  • Monster Jam monster truck je 12 cm vysoký, 19 cm dlouhý a 11 cm široký

  • Počet dílků: 217

Skvělý úvod do světa techniky. Sestavitelné modely Lego Technic se pyšní realistickými pohyby a mechanismy a seznámí stavitele se světem techniky zábavným a přístupným způsobem. Díky intuitivní aplikaci s návodem Lego Builder si užijete parádní stavitelské dobrodružství. V ní mohou děti přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat svůj postup.

Dílky Lego Technic splňují ty nejpřísnější standardy a jsou konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží. Dílky Lego Technic vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.

Rozměry kusového balení: 26 x 14 x 9 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 217
Věk: Od 7 let
Načítám