LEGO Friends 41735 - Malý domek na kolech

Se stavebnicí Lego Friends Malý domek na kolech pro děti od 7 let si snadno postavíte parádní tvůrčí dobrodružství. 
EAN: 5702017415208
Kód 1: 2241735
1 395 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Se stavebnicí Lego Friends Malý domek na kolech pro děti od 7 let si snadno postavíte parádní tvůrčí dobrodružství. Domek je připojený k autu, které má sedadla pro 3 minipanenky. Domek je možné otevřít, čímž odhalíte koupelnu, kuchyň a ložnici, a je dodáván se spoustou doplňků – včetně ohniště –, takže si děti mohou přehrávat vlastní příběhy z kempu. Malí stavitelé se rádi seznámí s postavami a jejich zálibami. Leo přinesl dobroty, které sám připravil, a Liann se těší, až všechny mazlíčky namaluje v krásném lese. Paisley na výlet vzala svého králíčka a těší se, že v inspirativním prostředí napíše další písničky. Ve stavebnici nechybí postavy Lea, Liann, Paisley a jejich mazlíčci. Tento malý domek se pyšní pestrou škálou detailů a doplňků, včetně kuchyně s lednicí, troubou a šuplíky, koupelny, postele pro každou z minipanenek, ptačí budky, poštovní schránky, solárních panelů, rostlin a spousty dalšího. Doplňky zahrnují listy, seno, vodu a dobroty pro zvířátka, lampu, nůž, sýr, empanady, párky, pánev s vajíčkem, klacíky, pařezy a ceduli.

  • Model malého domku na kolech měří přes 13 cm na výšku, 18 cm na šířku a 11 cm do hloubky

  • Počet kostek: 785

V lednu 2023 se svět Lego Friends rozšířil o nové postavy a nová místa, aby poskytl ještě více inspirace pro vzrušující dobrodružství. 

Aplikace Lego Builder děti provede intuitivním stavitelským dobrodružstvím. Umožňuje jim přibližovat a otáčet modely ve 3D, ukládat stavebnice a sledovat postup. Přivítejte v městečku Heartlake novou generaci. Ve světě Lego Friends děti potkají nové kamarády, objeví zajímavá místa a budou si přehrávat dobrodružství inspirovaná reálným světem.

Už od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego Friends splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 28 x 6 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků: 785
Věk: Od 7 let
Načítám