LEGO Avatar 75573 - Létající hory: Stanice 26 a RDA Samson

Ve stavebnici Lego Avatar Létající hory: Stanice 26 a RDA Samson čeká spousta dobrodružství na všechny fanoušky filmu starší 9 let.
EAN: 5702016913781
Kód 1: 2275573
Kód 2: 75573LEG
2 175 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Ve stavebnici Lego Avatar Létající hory: Stanice 26 a RDA Samson čeká spousta dobrodružství na všechny fanoušky filmu starší 9 let. Můžete se těšit na 2 minifigurky Jakea Sullyho (v podobě Na’vi a člověka), 3 další minifigurky, figurku koně Pa’li, futuristickou helikoptéru SA-2 Samson a model stanice 26 s mobilní propojovací stanicí. Model okolního prostředí pak obsahuje dílky, které svítí ve tmě. Děti a fanoušci Avatarů mohou zahrát scény z filmu, zahrát nový příběh nebo nastavit dynamickou scénu a levitovat SA-2 Samson nad mobilní laboratoří a styčnou stanicí. Nadšení mladí ochránci přírody mohou prozkoumat Pandoru na palubě futuristického vrtulníku SA-2 Samson nebo provádět seriózní vědecká zkoumání v laboratoři Site 26.

Udělejte milovníkovi filmu Avatar a přírody radost touto kreativní stavebnicí, která dětem umožní přehrávat si scény z kasovního trháku nebo vymýšlet vlastní příběhy – ať už si budou hrát samotné nebo s přáteli či rodinou. Kombinujte různé stavebnice (prodávány samostatně) a vytvořte si vlastní verze Pandory.

  • Vrtulník SA-2 Samson je 11 cm vysoký, 26 cm dlouhý a 24 cm široký

  • Laboratoř v lokalitě 26 je 16 cm vysoká a 20 cm široká

  • Počet kostek: 887

Stavebnice Lego Avatar přináší kultovní postavy a lokace a nabízejí úžasné možnosti hraní příběhů a akčních dobrodružství. Do detailu propracované modely prostředí a tvorů také vypadají skvěle vystavené na polici a i starším dětem a fanouškům poskytnou soustředěný stavitelský zážitek, který je zavede zpět na barevnou planetu.

Všechny sady Lego Avatar jsou navrženy tak, aby je mohlo stavět několik lidí společně. Tři brožury s návodem na stavění umožňují přátelům nebo rodičům a sourozencům postavit různé části sady. Tato a další sady Lego avatarů (prodávají se samostatně) jsou skvělými vánočními nebo narozeninovými dárky pro filmové fanoušky a poskytují nekonečnou hru pro děti všech věkových kategorií.

Lego komponenty splňují přísné standardy kvality, aby bylo zajištěno, že jsou konzistentní, kompatibilní a vždy perfektně fungují – a to již od roku 1958. Lego díly jsou testovány, aby bylo zajištěno, že každá stavebnice splňuje přísné bezpečnostní normy, což zajišťuje, že tato sada avatarů je odolná, spolehlivá a připravená k použití.

Rozměry kusového balení: 54 x 28 x 8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Avatar
Počet dílků stavebnice: 887
Věk: Od 9 let
Načítám