LEGO Star Wars 75340 - Adventní kalendář

Za každým okénkem adventního kalendáře Lego Star Wars 2022 najdou fanoušci dáreček, který jim zkrátí čekání na Vánoce. 
EAN: 5702017154411
Kód 1: 2275340
Kód 2: 75340LEG
805 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Za každým okénkem adventního kalendáře Lego Star Wars 2022 najdou fanoušci dáreček, který jim zkrátí čekání na Vánoce. Mohou se těšit na 8 postav Lego Star Wars, včetně C-3PO a R2-D2 ve vánočních svetrech s jejich portréty, Gonk droida v převleku Santy a Dartha Vadera v letním outfitu z filmu LEGO Star Wars Summer Vacation od Disney+. Kalendář obsahuje 16 mini modelů, například stíhačku ARC-170, transportní loď jednotky Vadné várky, pozemní spídr V-35 a zachycovač vlhkosti, a představuje skvělý dárek pro všechny fanoušky Star Wars of 6 let. Děti se mohou těšit na modely a doplňky z bitvy o planetu Hoth, wampí jeskyní, ve které lze minifigurku Lego Luka Skywalkera pověsit vzhůru nohama, a plážovou scénu s Darthem Vaderem na dovolené. 

Postavičky i mini modely je možné spojit s dalšími stavebnicemi z řady Lego Star Wars pro ještě více zábavy. Adventní kalendář od Lego Star Wars si můžete mezi jednotlivými dobrodružstvími kdekoli vystavit – zaručeně se stane středem pozornosti. Stavebnice Lego Star Wars jsou pro fandy všech věkových kategorií, ať už si chtějí přehrávat kultovní scény z filmů, vymýšlet vlastní příběhy nebo by jen rádi autentickými modely obohatili svou výstavku.

  • Počet dílků: 329

Již od roku 1999 vytváří Lego Group repliky kosmických lodí, vozidel, míst a postav z galaxie Star Wars a nabízí širokou řadu inspirativních stavebnic pro fanoušky všech věkových kategorií.

Kostky a dílky Lego splňují přísné standardy kvality, takže umožňují jednoduché a bezpečné spojování. Dílky Lego splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 38 x 26 x 7 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 329
Věk: Od 6 let
Načítám