Seva Stavebnice - MEGA BOX

Všem školkám, školám, dětským klubům, hernám… nabízíme jedinečný SEVA MEGA BOX.
Kód 1: 0301-60
7 732 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Všem školkám, školám, dětským klubům, hernám… nabízíme jedinečný SEVA MEGA BOX, pomocí kterého si děti zdokonalují jemnou motoriku, rozvíjejí kreativitu a procvičují důležité kognitivní funkce, jako je pozornost, koncentrace, prostorová orientace, kreativita a hlavně spolupráce. Box obsahuje 3570 dílků všech typů v osmi barvách.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2019 oslavila svoje 40 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás ...můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... 

Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu, pak Vám prozradím, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče...

Tato ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Jelikož pečujeme o zdravý rozvoj dětí, není nám lhostejný ani stav životního prostředí, ve kterém budou vyrůstat. Proto přinášíme naše hračky z kvalitního recyklovatelného plastu v nových obalech, které zatěžují přírodu co nejméně.

Všechny vyráběné hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.

Rozměry: 60 x 40 x 30 cm

Hmotnost: 8,500 kg

 

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 3570
Věk: 4+
Načítám