Seva Stavebnice - BOX

Seva BOX je určen především pro školky, školy, družiny ... prostě tam kde si hraje větší skupina dětí.
EAN: 859281217660
Kód 1: 0301-60.01
4 689 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Seva BOX je určen především pro školky, školy, družiny ... prostě tam kde si hraje větší skupina dětí. Box obsahuje 2 521 dílů všech typů (zahnuté díly, zahnuté výplně, spojky Y, kladky, volanty, sedačky) v osmi barevném provedení a hlavně všechny typy kol, což děti ocení při skládání, aut, vláčků, kočárků či traktorů.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2019 oslavila svoje 40 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás ...můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... 

Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu, pak Vám prozradím, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče...

Tato ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Jelikož pečujeme o zdravý rozvoj dětí, není nám lhostejný ani stav životního prostředí, ve kterém budou vyrůstat. Proto přinášíme naše hračky z kvalitního recyklovatelného plastu v nových obalech, které zatěžují přírodu co nejméně.

Všechny vyráběné hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.

Rozměry: 60 x 40 x 20 cm

Hmotnost: 5,86 kg

 

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 2521
Věk: Od 4 let
Načítám